Holiday Surprise Style

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 5
  • Dil İngilizce
  • Firma CPMTZ
Holiday Surprise Style oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları inanılmaz eğlenceli mükemmel bir oyuna sahip olarak dilediği her an oyunun

Holiday Surprise Style oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları inanılmaz eğlenceli mükemmel bir oyuna sahip olarak dilediği her an oyunun tadını çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

Holiday Surprise Style oyununa kızlarınız bir kuaför olacak ve oyundaki donanımlı kuaför salonunu işletecek. Sahip olduğu salona bu gün tatile gitmek için saçlarını şekillendirmek isteyen güzel müşterisi için en mükemmel saç tasarımını yapacak ve bu sayede de çok eğlenceli zaman geçirecekler.

İlk olarak menüde bulunan özel şampuan ile onun saçlarını yıkayacak, sonra saç kurutma makinesi ile kurutacak. Sonra da onun saçlarını tarayacak ve onun saçına şekil verecek. Oyunun son derece zengin yapıdaki menüsünde bulunan birbirinden şık saç modellerini inceleyerek içlerinden en çok beğendiği birini seçip güzel kıza uygulayacak ve onu tatil için hazır hale getirecekler.

Daha Fazla Göster
Holiday Surprise Style indir